Купити вугільний фільтр для води - в Aquarum в наявності

Вугільні фільтри для води

Компанія Aquarum пропонує населенню та організаціям купити вугільний фільтр для води з високоякісним наповнювачем. Завдяки йому ваша сім'я зможе споживати чисту воду з ідеальними органолептичними показниками.

Чим заповнюється якісний вугільний фільтр

Вугілля - найкращий абсорбент, що збирає на своїй поверхні хлорку, метали, оксиди, органіку, всі домішки, які псують якість води. Але в якісних фільтрах використовується не звичайне кам'яне або березове вугілля. У складі кам'яного вугілля є багато домішок і важких металів. У берези, з якої роблять деревне вугілля для шашликів, не достатня для ефективної водопідготовки щільність.

Засипка вугільних фільтрів для очищення води виготовляється зі шкаралупи кокосових горіхів. Вона має високу щільність, а отже, велику глибину активації. Тому вугілля з неї працює набагато краще.

Спочатку шкаралупу перетворюють на піролізоване (спалене без доступу кисню) деревне вугілля. Вугілля активують, щоб у 5 тисяч разів збільшити площу поверхні. Для цього матеріал обробляють парою при 1000°C. Після високотемпературної обробки частинки кокосового вугілля стають надзвичайно пористими.

Щоб вугільний фільтр експлуатувався якомога довше, гранули активованого вугілля змішуються з тонковолокнистим матеріалом. Волокна ущільнюють фільтр і утримують гранульовану засипку від утворення вимоїн. Жодна крапля води в такому фільтрі не пройде неочищеною.

чому нам довіряють
Власне
виробництво
Власні відділ проєктування, виробництво, сервісна служба і склади в Одесі та Києві.
Готові та індивідуальні
рішення
Готові та індивідуальні рішення для різних цілей використання і типів приміщень.
Великий
досвід роботи
Досвід роботи, що дає змогу підбирати найефективніші рішення для кожного клієнта.
Швидка поставка
і монтаж
Швидкі постачання та монтаж будь-якого водопідготовчого обладнання, зокрема індивідуальних рішень.

Які органолептичні властивості води покращує фільтр з активованого кокосового вугілля

Органолептичними називають властивості, що визначаються людськими органами сприйняття.

  • Прозорість. Залежить від кількості механічної та органічної суспензії в складі рідини. Її рівень визначається людським оком. Побачивши недостатньо прозору воду, у людини не виникає бажання нею скористатися.
  • Колір. На нього впливає хімічний склад рідини. Жовтизну дають оксиди заліза, зелень - одноклітинні водорості, бурий колір - гуміни. У природі безбарвна вода видобувається тільки з глибоких підземних джерел, у побуті - з якісних систем водоочищення. Кольорова вода з крана викликає підозру і побоювання.
  • Запах. Сторонні домішки хімічного та органічного походження надають H2O аромат. Багато домішок шкідливі для організму. Тому вловивши сторонній запах, людський ніс сигналізує мозку про небезпеку забруднення.
  • Смак. Він залежить від мінерального складу води. Яскравість смаку - від концентрації розчинених речовин і газів. Кип'ячена вода знезаражена, але, втративши кисень і солі кальцію та магнію, стає несмачною.

Фільтрувальні установки позбавляють воду сторонніх домішок, не псуючи її смаку. Вугільний фільтр для води зі свердловини біля будинку абсорбує розчинені в ній речовини: важкі метали із загазованої міської атмосфери, пестициди з навколишніх сільськогосподарських угідь, гуміни та іншу органіку.

У фільтрів із кокосовим вугіллям ціна не набагато вища, ніж у систем із традиційними деревними наповнювачами. Зате ефективність і довговічність у кілька разів вищі.

Купуйте якісні побутові вугільні фільтри в компанії Aquarum!

Схема роботи
Заявка
Зв'яжіться з нами за телефоном, або залиште заявку на сайті.
Аналіз води
Ми беремо пробу води і проводимо аналіз її хімічного і фізичного складу.
Проект
Підбираємо очисне обладнання виходячи з отриманих даних у результаті аналізу.
Монтаж
Доставляємо обладнання для очищення, проводимо його монтаж і пуско-налагоджувальні роботи.
Контроль якості
Ми гарантуємо якість і стабільну роботу встановленого обладнання.
Результат
Ви із задоволенням користуєтеся чистою, безпечною для здоров'я, м'якою і прозорою водою.
підібрати обладнання
Ви можете зв'язатися з нами:
Одеса
Адміральський проспект 33а
Київ
вул. Каховська 60
Наш e-mail:
Залиште заявку
І наш менеджер зв'яжеться з Вами в будь-який зручний для вас час