Дозуючі насоси і станції дозування – купити в Aquarum

ДОЗУЮЧІ НАСОСИ ТА СТАНЦІЇ ДОЗУВАННЯ

Дозувальні насоси та станції дозування антискаланта є важливими компонентами в різних промислових процесах, особливо під час очищення води та дозування реагентів.

Вони відіграють вирішальну роль у точному й ефективному додаванні хімікатів, таких як:

 • засоби проти утворення накипу
 • дезінфікуючі засоби
 • регулятори pH та інші засоби обробки.

Дозувальні насоси:

Дозувальні насоси - це пристрої, що використовуються для точного подавання контрольованого обсягу рідкого реагенту в технологічний потік із заданою швидкістю. Вони призначені для забезпечення дозування і підтримки постійної концентрації хімічних речовин.

Дозувальні насоси зазвичай використовують у таких галузях, як водопідготовка, виробництво продуктів харчування і напоїв, фармацевтика тощо.

Ось деякі ключові особливості дозувальних насосів:

 • Точність: дозувальні насоси призначені для забезпечення точного і відтворюваного дозування, гарантуючи досягнення бажаної концентрації реагенту.
 • Регульованість: дозувальні насоси часто дають змогу операторам регулювати швидкість дозування відповідно до конкретних вимог процесу.
 • Керування: насосами-дозаторами можна керувати вручну або автоматично за допомогою контролерів. Що істотно полегшує роботу операторам у налагодженні та контролюванні дозування реагентів.
 • Хімічна сумісність: дозувальні насоси виготовлені з матеріалів, сумісних із дозованими хімічними речовинами, щоб запобігти хімічним реакціям і забезпечити довговічність.

Станції дозування:

Станції дозування являють собою спеціальні типи дозувальних систем, призначені для введення хімічних реагентів проти накипу та мінеральних відкладень, у процеси очищення води, як-от: системи зворотного осмосу, градирні та бойлери.

Окремої згадки заслуговують реагенти антискаланти - це хімічні речовини, які допомагають запобігти утворенню накипу і мінеральних відкладень.

Найчастіше подібні станції дозування антискалантів застосовують разом із системою зворотного осмосу, щоб захистити від передчасного зносу мембрану і продовжити термін її роботи.

Ось деякі типів станцій дозування реагентів:

 1. Станції ручного дозування: Для даних станцій характерно щоб оператор вручну додавав реагенти в систему очищення води. Основні їхні переваги можна віднести до низької вартості, але водночас вони потребують своєчасного контролю та регулювання для підтримання правильного дозування хімічних реагентів.
 2. Станції дозування з самопливною подачею: у цих системах хімічні речовини проти додаються в накопичувальний бак або резервуар, і самопливом подаються в систему очищення води.
  Частіше використовуються на невеликих підприємствах, основним їхнім мінусом є низька точність.
 3. Станції пропорційного дозування: основною перевагою цих станцій є використання насосів для подачі реагентів у систему очищення води. Реагенти подаються в контрольованих пропорціях залежно від швидкості потоку або інших параметрів. Вони мають більшу точність і надійність, порівняно з ручними або гравітаційними станціями дозування.
 4. Станції дозування на вимогу: вони високоавтоматизовані, використовують контролери і датчики для контролю якості води і коригування дозування реагентів у міру необхідності. Ці системи високоавтоматизовані й ефективні.

Як дозувальні насоси, так і станції дозування мають вирішальне значення для підтримання продуктивності та ефективності різних промислових процесів, забезпечуючи точне і контрольоване дозування хімічних речовин.

Вони допомагають запобігти пошкодженню обладнання, знизити вимоги до технічного обслуговування і підвищити загальну якість процесу. Правильний вибір, встановлення та технічне обслуговування цих систем необхідні для їхньої ефективної роботи.

чому нам довіряють
Власне
виробництво
Власні відділ проєктування, виробництво, сервісна служба і склади в Одесі та Києві.
Готові та індивідуальні
рішення
Готові та індивідуальні рішення для різних цілей використання і типів приміщень.
Великий
досвід роботи
Досвід роботи, що дає змогу підбирати найефективніші рішення для кожного клієнта.
Швидка поставка
і монтаж
Швидкі постачання та монтаж будь-якого водопідготовчого обладнання, зокрема індивідуальних рішень.
Схема роботи
Заявка
Зв'яжіться з нами за телефоном, або залиште заявку на сайті.
Аналіз води
Ми беремо пробу води і проводимо аналіз її хімічного і фізичного складу.
Проект
Підбираємо очисне обладнання виходячи з отриманих даних у результаті аналізу.
Монтаж
Доставляємо обладнання для очищення, проводимо його монтаж і пуско-налагоджувальні роботи.
Контроль якості
Ми гарантуємо якість і стабільну роботу встановленого обладнання.
Результат
Ви із задоволенням користуєтеся чистою, безпечною для здоров'я, м'якою і прозорою водою.
підібрати обладнання
Ви можете зв'язатися з нами:
Одеса
Адміральський проспект 33а
Київ
вул. Каховська 60
Наш e-mail:
Залиште заявку
І наш менеджер зв'яжеться з Вами в будь-який зручний для вас час