Системи очищення води для будинків, котеджів, дач - Aquarum

ОЧИЩЕННЯ ВОДИ В БУДИНКАХ І КОТЕДЖАХ

Яку б воду ви не використовували, водопровідну або свердловинну, - у більшості випадків вона непридатна для пиття і приготування їжі. Сучасні фільтри для води дають змогу ефективно очистити воду від усіх видів забруднень і токсичних речовин.

Замовити очищення

Компанія Aquarum пропонує готові рішення для очищення води в приватному будинку, котеджі, комерційній малоповерховій будівлі. Ми пропонуємо комплексні системи для поліпшення колодязної та артезіанської води, якість якої не відповідає нормам.

Від чого потрібно очищати воду з підземних джерел

Підземні води в густонаселених місцевостях не можуть бути придатними для пиття і побутових потреб. Вони поповнюються опадами, які змивають усе з поверхні землі. Системи очищення води для дому видаляють:

 • солі жорсткості: гідрокарбонати, сульфати, хлориди кальцію і магнію;
 • солі важких металів;
 • нафтопродукти;
 • пестициди, гербіциди, інсектициди;
 • промислові викиди;
 • патогенну мікрофлору;
 • осад заліза;
 • неприємні запахи.

Як підключається система очищення

Вода з джерела подається насосом і проходить кілька пристроїв очищення:

 • фільтр первинного механічного очищення;
 • вугільний фільтр;
 • фільтр зворотного осмосу.

Очищена вода збирається в накопичувальному баку, об'єм якого розраховується за споживанням сім'ї. Під час увімкнення в роботу однієї з точок водорозбору насос підкачує воду з бака. За бажанням між насосом і точками водорозбору можна встановити структуризатор, що поліпшує молекулярну структуру обробленої води.

Очищена, знезаражена, структурована вода ідеальна для пиття. Нею приємно вмиватися, в ній краще відпирається текстиль, завдяки їй зменшується витрата мийних засобів.

Телефонуйте в Aquarum і замовляйте індивідуально укомплектовану систему водоочищення для дому!

Чому воду необхідно очищати?
01
Неочищена вода небезпечна для здоров'я

У неочищеній водопровідній воді містяться в різних кількостях механічні домішки, метали, бактерії, пестициди, хімікати, які накопичуються в організмі та здатні спричиняти різні захворювання.

02
Усунення неприємних смаку та запаху

Очищення води допомагає позбутися неприємних присмаків і запаху, які з'являються внаслідок зростання концентрації неорганічних і органічних речовин у складі такої води.

03
Збільшення терміну служби побутових приладів

Жорстка вода призводить до накопичення накипу на нагрівальних поверхнях електроприладів, отже, знижується їхня теплопровідність. Це прискорює вихід техніки з ладу та збільшує витрати на електроенергію.

04
Чиста вода забезпечує здорове життя

Відомо, що споживання чистої води вкрай важливе для підтримання здоров'я. Тому очищена вода просто необхідна людині, щоб уберегтися від безлічі хвороб, продовжити активне життя без лікарів і таблеток.

Очищення води в будинках - проблеми та рішення

Яку б воду ви не використовували, водопровідну або свердловинну, - у більшості випадків вона непридатна для пиття і приготування їжі. Сучасні фільтри для води дають змогу ефективно очистити воду від усіх видів забруднень і токсичних речовин.

ОЧИЩЕННЯ ВОДОПРОВІДНОЇ ВОДИ

Не секрет, що якість водопровідної води далека від відповідності міжнародним стандартам. Відповідність нормам українського законодавства не гарантує якості, оскільки ці норми давно застаріли. Тому, водопровідну воду, як правило, не можна вживати без попереднього очищення.

Насамперед воду слід очистити від механічних забруднень, які присутні у водопроводі. Це може бути іржа, пісок та інше. Промивний сітчастий фільтр - ідеальне рішення для механічного очищення.

Водопровідній воді обов'язково необхідне очищення від хлору. Хлор використовується для знезараження води, завдяки чому гинуть мікроорганізми, що містяться як у самій воді, так і в трубах, якими вона проходить. Однак хлор чинить несприятливий вплив на організм, є канцерогеном, тому його необхідно видаляти з води, використовуваної для пиття.

Впоратися із завданням очищення хлорованої води допоможуть вугільні фільтри. Пориста структура активованого вугілля затримує сполуки хлору. Крім того, вугільний фільтр розв'язує проблему неприємного запаху і присмаку води, оскільки видаляє органічні сполуки, детергенти, пестициди.

Вода з-під крана в більшості випадків має підвищені показники жорсткості. Жорстка вода сприяє утворенню накипу, виводить з ладу побутові прилади та псує водопровідну систему. Крім того, надмірна кількість солей кальцію може мати негативні наслідки для здоров'я при накопиченні в організмі. Для зниження жорсткості застосовуються пом'якшувачі води. Найкращими на сьогодні вважаються іонообмінні пом'якшувачі.

Підвищені концентрації заліза у водопровідній воді сприяють відкладенню і розмноженню бактерій у водопроводі. У результаті відбувається біообростання труб зсередини й утворення слизу. Згодом труби іржавіють і поступово руйнуються, а сантехніка швидко псується. Знезалізнювачі води різних видів ефективно відфільтровують залізо, захищаючи водопровід. Фільтр зворотного осмосу є замикаючим у всій схемі й очищає воду від усіх шкідливих домішок у воді. Має низьку пропускну здатність і тому використовується тільки як питний.

чому нам довіряють
Власне
виробництво
Власні відділ проєктування, виробництво, сервісна служба і склади в Одесі та Києві.
Готові та індивідуальні
рішення
Готові та індивідуальні рішення для різних цілей використання і типів приміщень.
Великий
досвід роботи
Досвід роботи, що дає змогу підбирати найефективніші рішення для кожного клієнта.
Швидка поставка
і монтаж
Швидкі постачання та монтаж будь-якого водопідготовчого обладнання, зокрема індивідуальних рішень.
Схема роботи
Заявка
Зв'яжіться з нами за телефоном, або залиште заявку на сайті.
Аналіз води
Ми беремо пробу води і проводимо аналіз її хімічного і фізичного складу.
Проект
Підбираємо очисне обладнання виходячи з отриманих даних у результаті аналізу.
Монтаж
Доставляємо обладнання для очищення, проводимо його монтаж і пуско-налагоджувальні роботи.
Контроль якості
Ми гарантуємо якість і стабільну роботу встановленого обладнання.
Результат
Ви із задоволенням користуєтеся чистою, безпечною для здоров'я, м'якою і прозорою водою.
підібрати обладнання
Ви можете зв'язатися з нами:
Одеса
Адміральський проспект 33а
Київ
вул. Каховська 60
Наш e-mail:
Залиште заявку
І наш менеджер зв'яжеться з Вами в будь-який зручний для вас час