Системи ультрафільтрації води - Купити в Aquarum

Ультрафільтрація води

Ультрафільтрація води. Процес ультрафільтрації відбувається на трубчастих мембранах з полісульфону з розміром пір від 0,002 до 0,1 мкм, за тиску 1-3 бари. Застосовується цей процес для очищення стічних вод, очищення поверхневих вод і очищення вод оборотного водопостачання підприємств. Очищення поверхневих вод Під час очищення поверхневих вод здебільшого застосовується метод осадження і фільтрування з попередньою коагуляцією. Набагато ефективнішим є використання систем ультрафільтрації в цій галузі. Ультрафільтрація ефективніше видаляє з води забруднення техногенного типу, колоїди, водорості, зважені частинки, а також віруси і бактерії. За попередньої коагуляції ефект очищення посилюється, водночас такий метод малочутливий до змін дози коагулянту, оскільки пластівці фільтруються однаково, незалежно від їхніх розмірів, що не можна сказати про піщані фільтри. Під час очищення ультрафільтрацією із застосуванням коагулянту не потрібен більший час на формування великих пластівців і відпадає необхідність у камері пластівцеутворення. Якість же води після очищення ультрафільтрацією набагато вища порівняно зі стандартними методами

Знезараження води

Стандартні модулі ультрафільтрації забезпечують видалення бактерій і вірусів на рівні не менше 99,99. Якщо порівнювати з традиційними методами дезінфекції води (ультрафіолетове знезараження, хлорування, озонування тощо), то під час ультрафільтрації відбувається фізичне усунення мікроорганізмів із води. Це пов'язано з тим, що розмір пір в ультрафільтраційній мембрані значно менший за розміри вірусів або бактерій (вірус - 0,02...0,4 мкм, бактерія - 0,4...1,0 мкм, пора - 0,01 мкм). Мікроорганізми, що знаходяться у воді, не в змозі пройти через такі пори. Таким чином, первинне хлорування води не потрібне, а знезараження здійснюється вже безпосередньо перед подачею води споживачеві. Водночас не відбувається забруднення води побічними продуктами впливу хлору на мікроорганізми.

Застосування перед зворотним осмосом

Застосування ультрафільтраційних модулів в установках зворотного осмосу як попередніх фільтрів дає змогу відмовитися від складного попереднього механічного очищення.
Разом з тим, за традиційної технології освітлення, у воді міститься значна кількість крупномолекулярної "органіки", яка може блокувати пори зворотноосмотичних мембран. Ультрафільтрація дає змогу зворотноосмотичним системам працювати з водою, що має дуже високий потенціал біозаростання, наприклад очищеними господарсько-побутовими стічними водами.

Чому воду необхідно очищати?
01
Неочищена вода небезпечна для здоров'я

У неочищеній водопровідній воді містяться в різних кількостях механічні домішки, метали, бактерії, пестициди, хімікати, які накопичуються в організмі та здатні спричиняти різні захворювання.

02
Усунення неприємних смаку та запаху

Очищення води допомагає позбутися неприємних присмаків і запаху, які з'являються внаслідок зростання концентрації неорганічних і органічних речовин у складі такої води.

03
Збільшення терміну служби побутових приладів

Жорстка вода призводить до накопичення накипу на нагрівальних поверхнях електроприладів, отже, знижується їхня теплопровідність. Це прискорює вихід техніки з ладу та збільшує витрати на електроенергію.

04
Чиста вода забезпечує здорове життя

Відомо, що споживання чистої води вкрай важливе для підтримання здоров'я. Тому очищена вода просто необхідна людині, щоб уберегтися від безлічі хвороб, продовжити активне життя без лікарів і таблеток.

чому нам довіряють
Власне
виробництво
Власні відділ проєктування, виробництво, сервісна служба і склади в Одесі та Києві.
Готові та індивідуальні
рішення
Готові та індивідуальні рішення для різних цілей використання і типів приміщень.
Великий
досвід роботи
Досвід роботи, що дає змогу підбирати найефективніші рішення для кожного клієнта.
Швидка поставка
і монтаж
Швидкі постачання та монтаж будь-якого водопідготовчого обладнання, зокрема індивідуальних рішень.
Схема роботи
Заявка
Зв'яжіться з нами за телефоном, або залиште заявку на сайті.
Аналіз води
Ми беремо пробу води і проводимо аналіз її хімічного і фізичного складу.
Проект
Підбираємо очисне обладнання виходячи з отриманих даних у результаті аналізу.
Монтаж
Доставляємо обладнання для очищення, проводимо його монтаж і пуско-налагоджувальні роботи.
Контроль якості
Ми гарантуємо якість і стабільну роботу встановленого обладнання.
Результат
Ви із задоволенням користуєтеся чистою, безпечною для здоров'я, м'якою і прозорою водою.
підібрати обладнання
Ви можете зв'язатися з нами:
Одеса
Адміральський проспект 33а
Київ
вул. Каховська 60
Наш e-mail:
Залиште заявку
І наш менеджер зв'яжеться з Вами в будь-який зручний для вас час