Фільтри для видалення сірководню в наявності купити Aquarum

Фільтри для видалення сірководню

Сірководень, сульфід водню, дигідросульфід - це безбарвний, солодкуватий, з неприємним запахом протухлої тваринної органіки газ. У чистому вигляді в природі зустрічається рідко, тільки як супутній газ. У розчиненому вигляді міститься в сірководневих джерелах, у донних шарах Чорного моря на глибині нижче 200 м. У використовувану людьми воду потрапляє з підземних свердловин, застійних колодязів, мулистих водойм. Позбутися його допомагають спеціальні фільтри для видалення сірководню.

Дія сульфіду водню на життя людей

У мікроскопічних кількостях ендогенний сірководень людині необхідний. Його нестача сприяє розвитку серцево-судинних і нервових захворювань. Надлишок H2S, що потрапив в організм ззовні, токсичний. Він викликає нудоту, блювоту, м'язові порушення, болі в органах травлення, смерть.

Вода з розчиненим сірководнем дає слабокислу реакцію. Вона роз'їдає металеві частини водопроводу. При контакті з "мокрою" побутовою технікою вступає в окислювальні реакції. Результатом користування є корозія деталей зі сталі, латуні, міді. Під час взаємодії з побутовою хімією в певних умовах може утворити більш агресивну сірчану кислоту. Розчин сірководню зачорнює срібло і знебарвлює мідь.

Як визначається розчинений у воді сірководень

Основна ознака - тухлий запах. Але його джерелом може бути не тільки газ. Існує кілька груп бактерій, що виділяють цей запах. Серед них є нешкідливі та небезпечні. Перші оселяються в питних ємностях і кулерах. Їхні продукти життєдіяльності мають схожий запах. Другі, розкладаючи органіку, виділяють справжній сульфід водню та інші токсичні сполуки, що викликають інтоксикацію.

Якщо вода з домашнього джерела набула тухлого запаху, здайте її на лабораторний аналіз. Майте на увазі, що сірководень швидко випаровується, тому брати зразок із крана повинен фахівець, який може провести експрес-аналіз або стабілізувати воду для відправки в лабораторію.

Чому воду необхідно очищати?
01
Неочищена вода небезпечна для здоров'я

У неочищеній водопровідній воді містяться в різних кількостях механічні домішки, метали, бактерії, пестициди, хімікати, які накопичуються в організмі та здатні спричиняти різні захворювання.

02
Усунення неприємних смаку та запаху

Очищення води допомагає позбутися неприємних присмаків і запаху, які з'являються внаслідок зростання концентрації неорганічних і органічних речовин у складі такої води.

03
Збільшення терміну служби побутових приладів

Жорстка вода призводить до накопичення накипу на нагрівальних поверхнях електроприладів, отже, знижується їхня теплопровідність. Це прискорює вихід техніки з ладу та збільшує витрати на електроенергію.

04
Чиста вода забезпечує здорове життя

Відомо, що споживання чистої води вкрай важливе для підтримання здоров'я. Тому очищена вода просто необхідна людині, щоб уберегтися від безлічі хвороб, продовжити активне життя без лікарів і таблеток.

Якщо аналіз показав наявність сірководню

Якщо лабораторний аналіз дав позитивний результат, звертайтеся в Aquarum - компанію, що виготовляє системи очищення води зі спеціальними фільтрами. Засипкою до цих фільтрів слугує гранулят активованого вугілля з посиленими каталітичними характеристиками. Він ефективно видаляє газ, хлораміни, сполуки заліза. Звичайне активоване деревне вугілля з таким завданням не справляється.

Існують два способи очищення води від дигідросульфіду:

  • Фізичний - аерація. Ефективний за малої концентрації газу (до 2 мг/л). При проходженні повітря крізь воду газ окислюється, запах зникає. Використовується рідко через незручність експлуатації. Громіздка система не налаштовується. Контроль концентрації H2S і витрат енергоресурсів неможливий.
  • Хімічний - вугільний, іонообмінний, хлорний, марганцевий фільтри.

Найефективнішим вважається вугільний фільтр для видалення сірководню із засипкою з каталітичного вугілля та окислювальних матеріалів. Він працює в подвійному режимі фільтрації та регенерації. "Акварум" підбирає очисну систему для кожного конкретного об'єкта, виходячи з лабораторного аналізу. Для промислових підприємств розробляються і впроваджуються персональні проєкти.

Звертайтеся за якісними системами водопідготовки та водоочищення в Aquarum!

чому нам довіряють
Власне
виробництво
Власні відділ проєктування, виробництво, сервісна служба і склади в Одесі та Києві.
Готові та індивідуальні
рішення
Готові та індивідуальні рішення для різних цілей використання і типів приміщень.
Великий
досвід роботи
Досвід роботи, що дає змогу підбирати найефективніші рішення для кожного клієнта.
Швидка поставка
і монтаж
Швидкі постачання та монтаж будь-якого водопідготовчого обладнання, зокрема індивідуальних рішень.
Схема роботи
Заявка
Зв'яжіться з нами за телефоном, або залиште заявку на сайті.
Аналіз води
Ми беремо пробу води і проводимо аналіз її хімічного і фізичного складу.
Проект
Підбираємо очисне обладнання виходячи з отриманих даних у результаті аналізу.
Монтаж
Доставляємо обладнання для очищення, проводимо його монтаж і пуско-налагоджувальні роботи.
Контроль якості
Ми гарантуємо якість і стабільну роботу встановленого обладнання.
Результат
Ви із задоволенням користуєтеся чистою, безпечною для здоров'я, м'якою і прозорою водою.
підібрати обладнання
Ви можете зв'язатися з нами:
Одеса
Адміральський проспект 33а
Київ
вул. Каховська 60
Наш e-mail:
Залиште заявку
І наш менеджер зв'яжеться з Вами в будь-який зручний для вас час