Зворотний осмос - Купити фільтр зворотного осмосу в Aquarum

Фільтри зворотного осмосу

Якість води, що надходить у квартири водопроводом, у багатьох містах не досконала. Найчастіше вона не відповідає санітарним нормам, може містити різні шкідливі домішки - такі, як пісок та іржа від старих труб, а також залишки хлору, що використовується для масової дезінфекції. Хлорування допомагає боротися з патогенними бактеріями і грибками, але ризик накопичення хлору в організмі людини може бути причиною появи різних захворювань. Допомогти вирішити цю проблему можуть фільтри для очищення води.

Розвиток технологій призвів до появи обладнання, здатного вилучити з води будь-які шкідливі мікроелементи. Очищена вода за своїми показниками порівнянна з бутильованою. Зворотньоосмотичні фільтри здатні видалити хлор, а також бактерії та інші органічні елементи. Така висока селективність досягається завдяки напівпроникній мембрані. Її пори розміром від 1мкн - які значно менші за мікроелементи, що містяться як домішки у воді.

Ось кілька переваг встановлення зворотноосмотичного фільтра:

 • Високий рівень очищення - зворотний осмос дуже ефективний під час видалення з води різних забруднювальних речовин, включно з бактеріями, вірусами тощо.
 • Покращений смак і запах: видаляючи домішки і хімічні сполуки, які можуть вплинути на смак і запах, фільтр зворотного осмосу значно покращує загальну якість питної води. Багато користувачів відзначають значне поліпшення смаку і запаху води, обробленої зворотним осмосом.
 • Користь для здоров'я: видалення забруднень з питної води сприяє поліпшенню стану здоров'я. Якісна питна вода - запорука не тільки здоров'я, а й довголіття.
 • Економічна доцільність - початкові витрати на купівлю та встановлення системи зворотного осмосу можуть бути вищими порівняно з іншими методами фільтрації, у довгостроковій перспективі вона часто виявляється більш рентабельною. Надаючи очищену воду безпосередньо в місці використання, ви заощаджуєте гроші порівняно з купівлею бутильованої води або з альтернативними методами фільтрації, що вимагають частої заміни картриджів.
 • Універсальність і зручність: системи зворотного осмосу бувають різних розмірів. Їх можна встановити під раковиною і підключити до водопроводу, забезпечивши зручне джерело очищеної води для пиття або приготування їжі.

Таке обладнання по праву займає лідируючі позиції серед фільтрів для очищення води представлених на ринку. Наші фахівці проконсультують і допоможуть підібрати систему зворотного осмосу з урахуванням індивідуальних переваг. Також можна отримати консультацію по телефону і замовити доставку по Україні.

чому нам довіряють
Власне
виробництво
Власні відділ проєктування, виробництво, сервісна служба і склади в Одесі та Києві.
Готові та індивідуальні
рішення
Готові та індивідуальні рішення для різних цілей використання і типів приміщень.
Великий
досвід роботи
Досвід роботи, що дає змогу підбирати найефективніші рішення для кожного клієнта.
Швидка поставка
і монтаж
Швидкі постачання та монтаж будь-якого водопідготовчого обладнання, зокрема індивідуальних рішень.

ОСОБЛИВОСТІ ПОБУТОВИХ СИСТЕМ ЗВОРОТНОГО ОСМОСУ

Очищення води для квартир передбачає використання систем, спеціально призначених для побутового застосування. Така система зворотного осмосу дуже компактна, що дає змогу встановити фільтр під мийку у квартирі, будинку, на дачі.

Більшість побутових систем мають модульну конструкцію, рідше зустрічається моноблочна. Обидва варіанти не займають багато місця і поміщаються в просторі під мийкою на кухні. Назовні виводиться тільки кран для очищеної води.

Крім розмірів, побутові фільтри вирізняються нижчою продуктивністю порівняно з системами для комерційних або промислових потреб. Фільтри для квартир і котеджів розраховані на задоволення потреб у воді середньостатистичної сім'ї.

ЕТАПИ ОЧИЩЕННЯ

Водоочищення зі зворотним осмосом має мінімум 5 етапів. Крім того, опціонально до системи можуть додаватися ще 1-2 етапи.
Основні 5 ступенів очищення зворотним осмосом у побуті:

 1. Попереднє очищення води за допомогою картриджа з поліпропіленового волокна, яке фільтрує великі частки, наприклад, мул, пісок, іржу, глину тощо.
 2. Очищення за допомогою картриджа зі спресованого активованого вугілля, який затримує хлор, хлорорганічні сполуки, усуває неприємний запах і смак води.
 3. Механічне тонке очищення за допомогою картриджа з поліпропіленового волокна з невисокою пропускною здатністю.
 4. Обробка при проходженні через зворотноосмотичну мембрану - основний етап процесу зворотного осмосу, при якому видаляються всі шкідливі домішки.
 5. Постфільтрація розсипним вугіллям покращує колір, запах і смак води.

Мембрана - головний елемент системи зворотного осмосу. Після фільтрації вода потрапляє в спеціальний накопичувальний бак. Вода, очищена зворотним осмосом стає близькою до дистильованої, регулярне вживання такої води всередину несе негативні наслідки для організму. Щоб цього уникнути, рекомендується використовувати фільтр зворотного осмосу з мінералізатором. Мінералізатор може доповнювати базову комплектацію системи очищення. З його допомогою вода насичується мінералами і стає корисною.

Крім зворотноосмотичної мембрани найважливіші функції в системі очищення виконує обмежувач потоку. Цей елемент, створюючи тиск у мембрані, контролює співвідношення обсягу очищеної води з обсягом скинутої в каналізацію.

ЯК ВИБРАТИ ПОБУТОВИЙ ФІЛЬТР ЗВОРОТНОГО ОСМОСУ

Для того, щоб не розчаруватися у виборі системи зворотного осмосу, слід звернути увагу на такі характеристики:

 • продуктивність;
 • міцність і матеріали конструкції;
 • швидкість фільтрації;
 • робочий тиск;
 • селективність щодо різних забруднень;
 • наявність у воді компонентів, що скорочують термін служби мембрани.

Також потрібно визначитися з необхідністю мінералізації. Якщо передбачається використовувати воду як питну, рекомендується купувати фільтри з мінералізаторами. У разі низького тиску у водопроводі потрібен фільтр з мінералізатором і помпою. Помпа забезпечує нормальний тиск на мембрану.

Інструкція з експлуатації системи зворотного осмосу, що вас цікавить, відгуки користувачів і рекомендації фахівців, які ви можете отримати, зателефонувавши нам, допоможуть остаточно визначитися з вибором.

Схема роботи
Заявка
Зв'яжіться з нами за телефоном, або залиште заявку на сайті.
Аналіз води
Ми беремо пробу води і проводимо аналіз її хімічного і фізичного складу.
Проект
Підбираємо очисне обладнання виходячи з отриманих даних у результаті аналізу.
Монтаж
Доставляємо обладнання для очищення, проводимо його монтаж і пуско-налагоджувальні роботи.
Контроль якості
Ми гарантуємо якість і стабільну роботу встановленого обладнання.
Результат
Ви із задоволенням користуєтеся чистою, безпечною для здоров'я, м'якою і прозорою водою.
Чому воду необхідно очищати?
01
Неочищена вода небезпечна для здоров'я

У неочищеній водопровідній воді містяться в різних кількостях механічні домішки, метали, бактерії, пестициди, хімікати, які накопичуються в організмі та здатні спричиняти різні захворювання.

02
Усунення неприємних смаку та запаху

Очищення води допомагає позбутися неприємних присмаків і запаху, які з'являються внаслідок зростання концентрації неорганічних і органічних речовин у складі такої води.

03
Збільшення терміну служби побутових приладів

Жорстка вода призводить до накопичення накипу на нагрівальних поверхнях електроприладів, отже, знижується їхня теплопровідність. Це прискорює вихід техніки з ладу та збільшує витрати на електроенергію.

04
Чиста вода забезпечує здорове життя

Відомо, що споживання чистої води вкрай важливе для підтримання здоров'я. Тому очищена вода просто необхідна людині, щоб уберегтися від безлічі хвороб, продовжити активне життя без лікарів і таблеток.

підібрати обладнання
Ви можете зв'язатися з нами:
Одеса
Адміральський проспект 33а
Київ
вул. Каховська 60
Наш e-mail:
Залиште заявку
І наш менеджер зв'яжеться з Вами в будь-який зручний для вас час