Очищення води для фітнес центрів - AQUARUM

Очищення води для фітнес-центрів

Чиста вода - основа життя. Вона і фізичні вправи роблять життя щасливим і довгим. Очищення води в тренажерних залах життєво необхідне людям, які вважають здоровий спосіб життя - головною цінністю.

Замовити очищення

Чому в спортивних центрах не слід використовувати водопровідну воду

Хоч би як старалися постачальники послуг централізованого водопостачання, їхні спроби очистити та знезаразити воду не надто ефективні. Іржа, солі жорсткості, хлорні сполуки та мікроорганізми, що вижили після їх використання, все одно залишаються у воді у великих кількостях. Сторонні включення надають неприємного запаху і смаку, псують сантехніку, накопичуються слизькими відкладеннями на дні та стінках басейнів, залишаються в порах шкіри після купання.

Особливо сильно вони шкодять людям і обладнанню в спортивних комплексах і фітнес-центрах. Після тренувань розпалені спортсмени вирушають у душ, щоб змити з себе піт, шлаки і токсини, які вийшли через пори шкіри, що розширилися. Але душ не приносить того задоволення і відчуття чистоти, яких від нього очікують.

  • Отруйні хлорні сполуки, введені у водопровідну воду для придушення патогенної мікрофлори, негативно впливають на організм людини. Вони провокують подразнення слизових, алергічні прояви та свербіж на шкірі.
  • Солі жорсткості проникають у розширені пори, закупорюють їх, викликають відчуття сухості, стягнутості, дискомфорту. Мийні засоби розчиняють їх, заодно роблячи шкіру ще більш тонкою і сухою. Косметичні засоби усувають неприємні відчуття, але гасять ефект чистоти і свіжості тіла.
  • Дрібні механічні включення, пестициди, метали, що пройшли крізь усі фільтри, справляють на чутливу шкіру абразивний ефект, додаючи в загальну картину дискомфорту свою лепту.
чому нам довіряють
Власне
виробництво
Власні відділ проєктування, виробництво, сервісна служба і склади в Одесі та Києві.
Готові та індивідуальні
рішення
Готові та індивідуальні рішення для різних цілей використання і типів приміщень.
Великий
досвід роботи
Досвід роботи, що дає змогу підбирати найефективніші рішення для кожного клієнта.
Швидка поставка
і монтаж
Швидкі постачання та монтаж будь-якого водопідготовчого обладнання, зокрема індивідуальних рішень.

Чому клієнти фітнес-центрів повинні користуватися очищеною водою

Очищена пом'якшена вода чинить зовсім іншу дію на шкіру, волосся, все тіло людей, які займаються спортом.

  • Чиста вода не містить сторонніх домішок, металів, пестицидів. Це абсолютно нешкідлива рідина без кольору і запаху.
  • H2O розчиняє всі викинуті організмом під час фізичних вправ шкідливі речовини: солі кальцію і калію, сірчано-кислі сполуки, фосфати, молочну кислоту, сечовину, продукти білкового обміну, аміак, жири. Такий душ глибоко очищає пори шкіри, дарує відчуття задоволення, свіжості, свободи.
  • У воді, що пройшла глибоке очищення, немає бактерій, всюдисущих грибкових спор і синьо-зелених водоростей. Це жива сила для чистоти і здоров'я організму.
  • Очищення води для басейнів подовжує життя насосному обладнанню, скорочує роботи із санітарної обробки та дезінфекції чаш.

Де взяти системи очищення водопровідної води для спортивних центрів

Звертайтеся в компанію "Акварум"! Ми пропонуємо сучасні системи водопідготовки. Наша команда вирішує стандартні та специфічні завдання. Відділ проектування розробляє комплекси водоочищення для інтеграції в приміщення різного призначення, площі та планування. Власне виробництво дає змогу втілювати будь-які ідеї, плани та проєкти.

Зателефонуйте нам і замовте монтаж очисної системи. Фахівці виїдуть на об'єкт, візьмуть пробу водопровідної води, проведуть заміри, оцінять можливості встановлення обладнання.

У власній лабораторії ми проведемо розширений аналіз зразків води і, виходячи з отриманих даних, підберемо оптимальний комплект фільтрів, насосів, ємностей. Бригада монтажників доставить обладнання на об'єкт, встановить, виконає пуско-налагоджувальну програму. Ми працюємо з гарантією.

Ваш фітнес-клуб стане ще більш привабливим для клієнтів, отримає репутацію спортивного центру, що робить все для користі, зручності та задоволення клієнта.

Телефонуйте, ставте запитання, замовляйте проєктування та встановлення систем водоочищення в компанії Aquarum!

Схема роботи
Заявка
Зв'яжіться з нами за телефоном, або залиште заявку на сайті.
Аналіз води
Ми беремо пробу води і проводимо аналіз її хімічного і фізичного складу.
Проект
Підбираємо очисне обладнання виходячи з отриманих даних у результаті аналізу.
Монтаж
Доставляємо обладнання для очищення, проводимо його монтаж і пуско-налагоджувальні роботи.
Контроль якості
Ми гарантуємо якість і стабільну роботу встановленого обладнання.
Результат
Ви із задоволенням користуєтеся чистою, безпечною для здоров'я, м'якою і прозорою водою.
підібрати обладнання
Ви можете зв'язатися з нами:
Одеса
Адміральський проспект 33а
Київ
вул. Каховська 60
Наш e-mail:
Залиште заявку
І наш менеджер зв'яжеться з Вами в будь-який зручний для вас час