Пом’якшувач води для пральної машини - Aquarum

Пом’якшувач води для пральної машини


Пристрої магістральної фільтрації для технічного пом’якшення, які використовуються в побуті, часто купують обивателі для можливості захистити ту чи іншу побутову техніку, яка постійно використовує воду з водопроводу, від відкладень накипу на стінках, всіляких опадів і забруднень.

До такого типу фільтрів зазвичай відносять установки пом’якшення води для пральних машин, водонагрівальних бойлерів, посудомийок тощо. Основним принципом роботи установки пом’якшення є видалення з води всіх шкідливих компонентів (солей кальцію і магнію, а також різноманітних органічних і неорганічних відкладень), які впливають на жорсткість з подальшим безперервним контролем хімічного складу цієї води.

Фільтри проточного типу для побутового пом’якшення не тільки приводять воду до придатного стану для використання в пральних машинах, а й мають тривалий ефект, який полягає в тому, що вони захищають техніку від утворення згубного накипу, тим самим подовжуючи її термін служби. Мало хто знає, що пом’якшена вода гарантує зниження витрат мийних засобів і засобів для прання, бо без утворених на стінках відкладень солей жорсткості порошок, навіть у незначних кількостях, буде набагато ефективнішим, ніж у жорсткій воді із забрудненою системою.

За статистикою, з хорошою установкою пом’якшення споживач може зменшити витрати на мийні засоби десь на 30%. При цьому, ціна на таке обладнання буде досить низькою, як для звичайних проточних фільтрів, що мають пластиковий корпус, так і для фільтрів, які монтуються безпосередньо в магістраль системи водопроводу.

Компанія “Акварум” пропонує великий вибір ультрасучасних і надійних рішень для дому. Наші клієнти можуть підібрати і більш економічні варіанти, для яких потрібна дозаправка в міру потреби і купуючи витратні матеріали з плином часу. Інакше, можна підібрати солідні магістральні системи, які ґрунтуються на принципах магнітної обробки рідини.

Які особливості у пом’якшувачів води для пральних машинок

Всілякі установки для водоочищення, які монтуються перед пральними машинами або іншими побутовими приладами, повинні виконувати основне завдання – звести до максимуму ефект використання цього обладнання в побуті. Іншими словами, якщо господар або власник пральної машинки чи іншої побутової техніки, яка використовує воду хоче, щоб термін служби був максимально великим і якість роботи завжди була незмінно гарною, варто замислитися щонайменше над купівлею звичайного фільтра для пом’якшення води з таблетованою сіллю.

Прості механічні фільтраційні схеми з пом’якшувачами води дають можливість дозаправляти системи поліфосфатною сіллю, при цьому добре виконувати свою роботу. А якщо ми хочемо отримати ефект ще кращий і видаляти не тільки накип, а й захиститися від корозії, то треба придбати техніку оснащену магнітним перетворювачем.

Крім цього, вплив на рідину в цьому разі відбуватиметься не на реагентному, а на магнітному рівні, який вважається більш екологічним і безпечним. Якщо треба визначитися, який краще: установка пом’якшення води для пральної машини реагентного або магнітного типу, треба вивчити будову і матеріали, з яких зроблено ту чи іншу техніку, бо хромована латунь, на цьому етапі, надійніша за звичайний пластик.