Усі види фільтрів для очищення води - Aquarum

ПРОДУКЦІЯ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

Побутові
фільтри
зворотного осмосу
Фільтри зворотного осмосу
Побутові фільтри зворотного осмосу
Осмотичні фільтри здатні видалити хлор, а також бактерії та інші органічні елементи. Така висока селективність досягається за рахунок напівпроникної мембрани.
Детальніше
Промисловий зворотній
осмос
Промисловий зворотній осмос.
Промисловий зворотній осмос
Наша компанія проектує та виготовляє промислові системи зворотного осмосу під індивідуальні умови замовника, під будь-які потужності та різні ступені очищення води.
Детальніше
Мембрани Hydranautics Мембрани Hydranautics.
Мембрани для зворотнього осмосу Hydranautics
Ми є офіційним партнером ТМ Hydranautics в Україні. Усі мембрани супроводжуються сертифікатом якості та гарантією виробника.
Детальніше
Системи ультрафільтрації Системи ультрафільтрації води.
Системи ультрафільтрації води
Процес ультрафільтрації застосовується для очищення стічних вод, очищення поверхневих вод та очищення вод оборотного водопостачання підприємств. Ультрафільтрація ефективніше видаляє з води забруднення техногенного типу, колоїди, водорості, зважені частки, віруси і бактерії.
Детальніше
Клапани управління Клапани управління.
Клапани управління
Це тип регулюючого клапана, який використовується в системах водопідготовки, таких як пом'якшувачі води та фільтри. Він відповідає за регулювання та контроль потоку води через систему, дозволяючи ефективно виконувати різні процеси, такі як фільтрація, зворотне промивання та регенерація.
Детальніше
Вугільні фільтри Фильтр механической очистки
Вугільні фільтри
Компанія Aquarum пропонує населенню та організаціям купити вугільний фільтр для води з високоякісним наповнювачем. Завдяки йому ваша сім'я зможе споживати чисту воду з ідеальними органолептичними показниками.
Детальніше
Фільтри знезалізнення води Фильтр знезалізнення.
Фільтри знезалізнення води
Залізна вода є проблемою вирішуваним простим шляхом - встановленням фільтра від заліза у воді. Вони справляються з різною мірою забрудненням води залізом, працюють автоматично, мають низькі експлуатаційні витрати.
Детальніше
Фільтри пом'якшування Умягчение.
Фільтри пом'якшування води
Установки пом'якшення типу AQUARUM S – установки пом'якшення, що складаються з окремого сольового бака та балона із завантаженням. Застосовуються у будь-якій сфері, де необхідний контроль жорсткості води, починаючи від будинку та закінчуючи великими промисловими об'єктами.
Детальніше
Фільтри комплексного очищення Фильтры комплексной очистки
Фільтри комплексного очищення
Перевага використання комплексних фільтрів – це універсальність. У більшості випадків немає необхідності встановлювати окремо пом'якшувачі, знезалізнювальні речовини або інші фільтри, достатньо одного комплексного очищувача.
Детальніше
Фільтри для видалення сірководню Фильтр механической очистки
Фільтри для видалення сірководню
Вода з розчиненим сірководнем роз'їдає металеві частини водопроводу. Для видалення сірководню з води ефективним вважається вугільний фільтр із засипкою з каталітичного вугілля та окисних матеріалів.
Детальніше
Картриджні фільтри Картриджные фильтры
Картриджні фільтри
Картриджні фільтри застосовуються для тонкого очищення води від механічних забруднень, видалення хлору, неприємних присмаків, запахів, а також для пом'якшення води. Це один із недорогих способів водоочищення.
Детальніше
Картриджі та змінні елементи Картриджі та змінні елементи.
Картриджі та змінні елементи
Картриджі, що використовуються у системах зворотного осмосу (RO), є невід'ємною частиною процесу попередньої фільтрації. Ці картриджі допомагають видаляти більші частинки, осад, хлор та інші забруднення з води до того, як вона потрапить на мембрану зворотного осмосу.
Детальніше
Манометри та ротаметри Манотметри та ротаметри.
Манометри та ротаметри
Якісні комплектуючі до фільтраційного обладнання забезпечують їхню тривалу та безпроблемну службу. У нас можна придбати манометри – прилади для контролю нестабільного тиску води; і ротаметри – показують швидкість витрати рідини в трубопроводі.
Детальніше
Дискові фільтри Дискові фільтри.
Дискові фільтри
Дискові фільтри - це фільтри, які використовують принцип непроходження частинок, у яких розмір більше, ніж ступінь фільтрації.
Детальніше
Дозуючі насоси та станції дозування Дозуючі насоси та станції дозування.
Дозуючі насоси та станції дозування
Дозуючі насоси та станції дозування антискаланта є важливими компонентами у різних промислових процесах, особливо при очищенні води та дозуванні реагентів.
Детальніше
Корпуси мембран Корпуси мембран.
Корпуси мембран
Корпуси для мембран у промислових системах зворотного осмосу (ГО) відіграють вирішальну роль у підтримці та захисті мембран, які є ключовими компонентами процесу очищення води.
Детальніше
Корпуси фільтрів Корпуси фільтрів.
Корпуси фільтрів
Корпуси фільтрів набули широкого поширення як у побутових так і в промислових системах водопідготовки. Вони складаються з вертикальних циліндричних судин, заповнених спеціальним матеріалом, що фільтрує.
Детальніше
Іонообмінні смоли Іонообмінні смоли.
Іонообмінні смоли
Іонообмінні смоли – являють собою дрібні кульки гелеподібної текстури, часто жовтого кольору.
Детальніше
Активоване вугілля Активоване вугілля для фільтрів.
Активоване вугілля для фільтрів
Активоване вугілля поширений фільтруючий матеріал, що використовується для очищення води. Активоване вугілля створюється за допомогою водяної пари або термохімічним методом з використанням спеціальних реагентів. Така підготовка необхідна для створення мережі пір та великої площі поверхні.
Детальніше
Фільтруючі матеріали і сіль для фільтрів Фільтруючі матеріали і сіль для фільтрів.
Фільтруючі матеріали і сіль для фільтрів
Фільтруючим матеріалом є робоча речовина, крізь яку просочується вода, що очищається. Матеріали у вигляді дрібнозернистого засипання заповнюють фільтрувальні блоки. Вони затримують небажані органічні та механічні домішки.
Детальніше
Хімреагенти Хімреагенти.
Хімреагенти
Забезпечення водою високої якості у промислових масштабах можна досягти за допомогою хімічних реагентів, що нейтралізують солі та біологічні домішки. Хімреагенти ефективно застосовуються у вторинному очищенні стічних вод.
Детальніше
Ультрафіолетові лампи Ультрафиолетовые лампы для воды
Ультрафіолетові лампи для води
Власникам котеджів, а також підприємствам, які використовують воду з власної свердловини, необхідно подбати про дезінфекцію води. Навіть водопровідна вода в міських квартирах часто потребує додаткового знезараження.
Детальніше
Сольові баки Ультрафиолетовые лампы для воды
Сольові баки для пом'якшувачів
Бак для регенеруючого розчину входить до складу установок очищення та фільтрації води, будучи їхньою частиною, тобто. тих фільтрів, яким для відновлення властивостей, що фільтрують, потрібна сіль або інша хімічна речовина.
Детальніше
Фільтри механічного очищення Фильтр механической очистки
Фільтри механічного очищення
Фільтри механічного очищення FAG необхідні для видалення з води твердих нерозчинних забруднень, таких як іржа, мул, пісок та інші. Кращий спосіб видалити з води зважені частинки - це осадовий фільтр FAG або як його ще називають механічний фільтр колонного типу.
Детальніше

Асортимент продукції Акварум

Компанія Акварум пропонує своїм клієнтам широкий асортимент продукції, пов'язаної з підготовкою води від різних видів і ступеня забруднень. Забезпечуючи найбільший асортимент продуктів, ми задовольняємо будь-які потреби і можемо допомогти у вирішенні найрізноманітніших проблем з очищенням і підготовкою води.

Вся наша продукція знаходиться на власному складі, тому кожен клієнт може розраховувати на продукцію в наявності. Зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті, щоб отримати кваліфіковану консультацію щодо водопідготовки та необхідних фільтрів. Ми допоможемо правильно підібрати ефективний фільтр і зробити ваше життя приємнішим і здоровішим за допомогою чистої та безпечної води!

Чому воду необхідно очищати?
01
Неочищена вода небезпечна для здоров'я

У неочищеній водопровідній воді містяться в різних кількостях механічні домішки, метали, бактерії, пестициди, хімікати, які накопичуються в організмі та здатні спричиняти різні захворювання.

02
Усунення неприємних смаку та запаху

Очищення води допомагає позбутися неприємних присмаків і запаху, які з'являються внаслідок зростання концентрації неорганічних і органічних речовин у складі такої води.

03
Збільшення терміну служби побутових приладів

Жорстка вода призводить до накопичення накипу на нагрівальних поверхнях електроприладів, отже, знижується їхня теплопровідність. Це прискорює вихід техніки з ладу та збільшує витрати на електроенергію.

04
Чиста вода забезпечує здорове життя

Відомо, що споживання чистої води вкрай важливе для підтримання здоров'я. Тому очищена вода просто необхідна людині, щоб уберегтися від безлічі хвороб, продовжити активне життя без лікарів і таблеток.

чому нам довіряють
Власне
виробництво
Власні відділ проєктування, виробництво, сервісна служба і склади в Одесі та Києві.
Готові та індивідуальні
рішення
Готові та індивідуальні рішення для різних цілей використання і типів приміщень.
Великий
досвід роботи
Досвід роботи, що дає змогу підбирати найефективніші рішення для кожного клієнта.
Швидка поставка
і монтаж
Швидкі постачання та монтаж будь-якого водопідготовчого обладнання, зокрема індивідуальних рішень.
підібрати обладнання
Ви можете зв'язатися з нами:
Одеса
Адміральський проспект 33а
Київ
вул. Каховська 60
Наш e-mail:
Залиште заявку
І наш менеджер зв'яжеться з Вами в будь-який зручний для вас час