Обслуговування промислового зворотного осмосу в Україні
AMRO-18K

Обслуговування промислового зворотного осмосу в Україні

Зворотньоосмотична установка потребує регулярного сервісного обслуговування для збереження надійності системи та якості очищення води.

Зворотний осмос у промисловості

Для промислових підприємств, де процес роботи і стан обладнання залежить від якості води, оптимальне рішення – установка зворотного осмосу.

Механізм роботи зворотного осмосу полягає в повільному проходженні води крізь напівпроникну мембрану за допомогою насоса високого тиску.

Метод зворотного осмосу дає змогу очистити воду на молекулярному рівні. Промислові підприємства обирають цей спосіб очищення завдяки його ефективності, надійності системи, економічності та відсутності жорстких вимог до вихідної води.

Технічне обслуговування промислового зворотного осмосу

Для того, щоб якість фільтрації з часом не знизилася, потрібне регулярне обслуговування промислового зворотного осмосу, що включає періодичну заміну картриджів і промивку мембрани.

Терміни заміни картриджів визначаються залежно від якості вихідної води та інтенсивності навантаження на систему.

Необхідність заміни зворотноосмотичної мембрани визначається фахівцем після оцінки якості очищення. З цією метою виконується аналіз води.

Промивання промислової мембрани – це трудомісткий і витратний за часом процес. Для проведення хімпромивки фахівець демонтує мембрану для подальшої обробки на спеціальному стенді. При цьому використовуються кислотні та лужні промивки мембран промислового зворотного осмосу з урахуванням стану мембрани і ступеня її забрудненості. Потім мембрану встановлюють назад. У деяких випадках регенерація мембрани може виконуватися прямо на місці.

Кислотний розчин для промивання мембрани застосовується з метою видалення відкладень алюмінію, сполук заліза, марганцю, карбонатів.

Лужний розчин використовується для видалення з поверхні зворотноосмотичної мембрани органічних і мулових відкладень, які накопичуються в процесі експлуатації системи.

Розчини для очищення потрібно підбирати індивідуально і використовувати в певній послідовності. Вибір розчинів залежить від самої мембрани, а також від якості вихідної води і характеру забруднень.

Про необхідність заміни картриджів або промивання мембрани може свідчити зниження продуктивності системи зворотного осмосу, а також поява присмаку і запаху у відфільтрованій воді.

Скористатися послугами з обслуговування промислового зворотного осмосу в нашій компанії може як Одеса, так і вся Україна за телефонами:
+38(093)170-70-55
+38(048)705-35-80