• Промислові системи зворотного осмосу - AQUARUM

Промислові фільтри зворотного осмосу

Наша компанія проєктує і виготовляє промислові системи зворотного осмосу під індивідуальні умови замовника, під будь-які потужності і різні ступені очищення води. Установки комплектуються системами автоматики необхідними для нормальної роботи системи.  За бажанням замовника системи можуть комплектуватися комп'ютеризованими системами дистанційного керування і контролю. Якісна водопідготовка - необхідність для промислових підприємств різного профілю. Рішення придбати установку зворотного осмосу - оптимальне для багатьох виробничих компаній, тому що дає змогу отримати високий ступінь очищення і знизити витрати.

ДЕ НЕОБХІДНИЙ ЗВОРОТНИЙ ОСМОС

Використання зворотноосмотичних систем актуальне для багатьох галузей виробництва. Ступінь очищення води, яку дає ця технологія, потрібен насамперед у харчовій промисловості. Промисловий осмос застосовують для виготовлення питної води, соків та інших напоїв, переробки молочних продуктів, перегонки спирту тощо. Використання зворотноосмотичних мембран сприяє зниженню витрат на виробництво, а також допомагає поліпшити якість продукції. Застосування цієї технології не спричиняє значну втрату продуктами корисних речовин, на відміну від використання випарювачів або дистиляторів. У теплоенергетичній галузі важливо уникнути появи накипу в котлах і мінімізувати тепловтрати. Мембранні системи дають змогу це зробити, крім того, знижують витрати на виробництво, оскільки не потребують застосування великої кількості хімічних реагентів і не займають багато площі. Є ще багато галузей, де доцільно застосовувати технологію зворотного осмосу. Насамперед це ті галузі, в яких особливо важливе якісне очищення води: медицина, фармацевтика, дитяче харчування, хімічне, косметичне виробництво, металургія, машинобудування, опріснення морської води, очищення стічних вод, електроніка та багато інших.

НАВІЩО ВАШОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ЗВОРОТНИЙ ОСМОС

Відмова від застосування зворотного осмосу на користь інших технологій для переважної більшості промислових підприємств невигідна, оскільки пов'язана з незручностями і підвищенням виробничих витрат. Наприклад, знесолення води із застосуванням зворотного осмосу обходиться майже в 3 рази дешевше, ніж за допомогою іонного обміну. Застосування зворотного осмосу в промисловості - практичне і зручне рішення, що сприяє економії коштів і автоматизації технологічного процесу. Купуючи систему зворотного осмосу, ви оптимізуєте витрати вашого підприємства. Очищення води за допомогою зворотноосмотичних мембран забезпечує:

  • захист обладнання від корозії та накипу, що сприяє збільшенню терміну експлуатації обладнання
  • економічність технології, яка передбачає мінімальну потребу в ремонті, додатковому обслуговуванні та закупівлі хімічних реагентів
  • компактність установки, що дозволяє не займати додаткову площу на підприємстві

Якщо ви прийняли рішення встановити зворотноосмотичну систему на підприємстві, компанія "Акварум" допоможе з будь-якими питаннями. Ми проконсультуємо, розробимо, встановимо потрібну вам систему, а також повністю візьмемо на себе її подальше обслуговування. Якщо ви замовите у нас систему водоочищення, ви отримаєте установку, яка буде змонтована під потреби саме вашого підприємства з урахуванням усіх нюансів виробництва. Придбання зворотного осмосу в "Акварум" - це не просто купівля, а детальні консультації та підготовчі роботи на початковому етапі й постійний супровід у майбутньому. Ми використовуємо тільки мембрани провідних світових виробників, на які діє гарантія. На все обладнання є сертифікати СЕС. У нас ви можете купити системи зворотного осмосу з продуктивністю від 200 до 1800 або від 900 до 9000 літрів на годину. Наші фахівці підберуть для вас оптимальний варіант на підставі аналізу вихідної води, при цьому врахують виробничі вимоги вашого підприємства. Хочете знизити виробничі витрати і збільшити термін експлуатації вашого обладнання? Тоді зворотний осмос - ідеальний варіант для вас. Телефонуйте просто зараз і отримайте консультацію фахівця.

Чому воду необхідно очищати?
01
Неочищена вода небезпечна для здоров'я

У неочищеній водопровідній воді містяться в різних кількостях механічні домішки, метали, бактерії, пестициди, хімікати, які накопичуються в організмі та здатні спричиняти різні захворювання.

02
Усунення неприємних смаку та запаху

Очищення води допомагає позбутися неприємних присмаків і запаху, які з'являються внаслідок зростання концентрації неорганічних і органічних речовин у складі такої води.

03
Збільшення терміну служби побутових приладів

Жорстка вода призводить до накопичення накипу на нагрівальних поверхнях електроприладів, отже, знижується їхня теплопровідність. Це прискорює вихід техніки з ладу та збільшує витрати на електроенергію.

04
Чиста вода забезпечує здорове життя

Відомо, що споживання чистої води вкрай важливе для підтримання здоров'я. Тому очищена вода просто необхідна людині, щоб уберегтися від безлічі хвороб, продовжити активне життя без лікарів і таблеток.

чому нам довіряють
Власне
виробництво
Власні відділ проєктування, виробництво, сервісна служба і склади в Одесі та Києві.
Готові та індивідуальні
рішення
Готові та індивідуальні рішення для різних цілей використання і типів приміщень.
Великий
досвід роботи
Досвід роботи, що дає змогу підбирати найефективніші рішення для кожного клієнта.
Швидка поставка
і монтаж
Швидкі постачання та монтаж будь-якого водопідготовчого обладнання, зокрема індивідуальних рішень.
Схема роботи
Заявка
Зв'яжіться з нами за телефоном, або залиште заявку на сайті.
Аналіз води
Ми беремо пробу води і проводимо аналіз її хімічного і фізичного складу.
Проект
Підбираємо очисне обладнання виходячи з отриманих даних у результаті аналізу.
Монтаж
Доставляємо обладнання для очищення, проводимо його монтаж і пуско-налагоджувальні роботи.
Контроль якості
Ми гарантуємо якість і стабільну роботу встановленого обладнання.
Результат
Ви із задоволенням користуєтеся чистою, безпечною для здоров'я, м'якою і прозорою водою.
підібрати обладнання
Ви можете зв'язатися з нами:
Одеса
Адміральський проспект 33а
Київ
вул. Каховська 60
Наш e-mail:
Залиште заявку
І наш менеджер зв'яжеться з Вами в будь-який зручний для вас час